Монтаж вікна в Луцьку в зимовий та літній період

Січ 22, 2013   //   by winDows2012   //   Про Вікна  //  Прокоментуй!

Встановлення вікон в літній період

img_3887Якщо компанія продає Вам пластикові вікна, швидше за все саме вона і виконає роботи по їх встановленню.

Які ж роботи проводяться у випадку монтажу вікон ПВХ ?

Це корисно знати, щоб простежити за якістю робіт по встановленню. Монтаж нового пластикового вікна виконують в самому кінці заміни старого.

Почнемо з самого початку

Доставка склопакета повинна проводитися в захисній упаковці. Профіль повинен бути захищений плівкою, при встановленні її видаляють.

Не припустимо наявність пошкоджень: подряпин і тріщин, скло повинне бути без “міхурів”.

Винятково важливо провести точні заміри віконного отвору. Найбільш вдала глибина встановлення пластикового вікна – приблизно третина товщини стіни з внутрішньої сторони. Оптимальна відстань між стінками і рамою: 15-30 мм, але якщо воно не таке, то, у всякому разі, воно повинно бути рівномірним з усіх боків.

У процесі встановлення пластикових вікон цей зазор заповниться монтажною піною.

Дуже важливо перевірити, як закріплені вікна: однієї поліуретанової монтажної піни недостатньо, обов’язково повинні бути анкерні болти або металева пластина-анкер. Якщо не закріпити віконну конструкцію належним чином, то в майбутньому навряд чи вдасться уникнути проблем.

Встановлені вікна не повинні бути перекошені, ніякі викривлення неприпустимі. Якщо рама не вирівняна, то згодом вікно може опинитися важковідкриваючим: закриття або відкриття зажадає чималих зусиль. Вирівнювання перевіряється за допомогою спеціальних інструментів.

Заключний етап

Після встановлення вікна проводиться його повна герметизація. Це забезпечує теплозбереження та звукоізоляцію. Герметизація виконується за допомогою самоклеючих бутилкаучукових або алюмінієвих стрічок, мастики або силікону в поєднанні зі спеціальним бутовочним шнуром, стислими ущільнювальними стрічками і шнурами, також використовуються особливі силіконові герметики. Різні частини шва герметизуються різними способами. Монтажний шов – найуразливіша частина віконної конструкції, тому їй потрібно приділити особливу увагу.

Приблизно через 30-60 хвилин монтажна піна схопиться. Тільки після цього можна почати монтувати підвіконня. Підвіконня ставиться під раму упритул. Його краї повинні заходити в стіну не менше, ніж на 1,5 см.

Після встановлення підвіконня монтуються укоси.

Правильне встановлення пластикових віконних конструкцій має величезне значення для подальшої експлуатації. Якщо провести монтаж невірно, вікна прослужать набагато менше, ніж могли б, і проблем з їх використанням не уникнути.

Компанія «Вікна Волині» проводить монтаж вікон на професійному рівні, тому що у нас працюють професіонали своєї справи.

Термін монтажу – зазвичай 2 дні.

1-й день – встановлення вікон і підвіконня

2-й день – встановлення укосів


Зимовий монтаж вікон. Встановлення вікон взимку

Чи можна встановлювати вікно взимку?

Не тільки можна, але і ПОТРІБНО!

Монтаж пластикових вікон узимку:

Монтаж вікон взимку – це спеціалізована технологія, розроблена для монтажу вікон з ПВХ в холодну пору року.

Монтаж пластикових вікон узимку має одну незаперечну перевагу – у момент встановлення можна виявити місця, де потрібне додаткове утеплення вікон. Зимовий монтаж вікон ПВХ проходить максимально комфортно – час робіт з відкритим прорізом мінімально і складає не більше 15-20 хвилин.

Зимовий монтаж вікон стає все більш популярним явищем. Самі співробітники віконних компаній спеціально чекають зими, щоб монтувати вікна в свої квартири.

Обмеження на зимовий монтаж вікон ПВХ:

Встановлення вікон взимку має і деякі особливості. Зокрема, необхідно знати про існуючі обмеження.
Монтаж пластикових вікон узимку повинен проводитися при певній температурі:

  • не нижче -15 ° С (якщо встановлення вікон взимку проводиться в опалювальних приміщеннях: у квартирі, офісі і т.д.)
  • не нижче -10 ° С (якщо монтаж вікон взимку проводиться в не опалювальних приміщеннях: на складах, лоджіях і т.д.)

Тільки дотримуючись даних температурних режимів в результаті можна отримати якісний монтаж вікон, який і буде запорукою довгої, теплої і тихої служби Вашого вікна.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex

Leave a comment