Про нас

ВІКНА ВОЛИНІ™

Ми були однією з перших і залишаємось серед кращих компаній виробників металопластикових  конструкцій на Західній Україні.   Сьогодні «Вікна Волині» асоціюються з високим еталоном якості та надійності,   чистотою блакитних озер та довговічністю лісів волинського краю.

IMG_7468

Історія компанії налічує багато років, починаючи у 1996р. як одна із перших виробників металопластикових конструкцій , компанія пройшла декілька етапів розвитку, щоб на сьогодні стати брендом і пропонувати українському споживачеві високоякісні вироби для торгової марки «Вікна Волині».

«Вікна Волині»сьогодні – це багатопрофільне підприємство у галузі виробництва та встановлення світлопрозорих та огороджувальних конструкцій,   яке об’єднує продукцію і монтаж вікон та дверей, виготовлення та встановлення жалюзі,  встановлення секційних промислових та гаражних воріт, ламінацію профілів, гнуття арок, відливів, виготовлення склопакетів.

Ми не потребуємо реклами, оскільки поєднання сучасних технологій та професіоналізму фахівців нашої фірми уже оцінили тисячі клієнтів і ми по праву пишаємося найрізноманітнішими проектами по стандартному та нестандартному склінню об’єктів, виробами як для внутрішнього так і для зовнішнього застосування.

Наше підприємство інвестувало значні кошти в організацію високотехнологічних цехів, атестувало своїх працівників за кордоном, та має налагоджену систему контролю якості. Ми використовуємо лише високотехнологічні металопластикові та алюмінієві профілі різних систем (SALAMANDER///BRUGMANN,  WDS, ALUTECH), та якісні комплектуючі для металопластикових та алюмінієвих конструкцій (Roto NT, AXOR, AGS, GlassTrosch, EuroGLASS) та ін. Всі ці складові забезпечують нашу продукцію необхідним ступенем надійності, міцності, вологостійкості, тепло- та звукоізоляції, що відповідають нормам ДСТУ, дозволені для використання у будівництві та є безпечними для здоров’я та навколишнього середовища.

Політика компанії орієнтується на реалізацію будь-яких побажань як приватних клієнтів, так і дилерів і забезпечує прозору технологію виконання замовлень від консультації до післягарантійного обслуговування. Ми не вигадуємо нічого надзвичайного, однак співвідношення ціни, якості та бездоганного сервісу гарантує ексклюзивні умови для взаємовигідного співробітництва.

 «Вікна Волині» – це перш за все

  • високоякісні сертифіковані вироби;
  • привабливі й доступні ціни;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • довгострокове гарантійне обслуговування;
  • компетентна консультація;
  • дизайн і естетична привабливість;
  • якісний професійний монтаж.

 

Дилерам …
Про компанію …

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex