Алюмінієві Вікна, Двері

Справжні українські зими часто лякають нас своїми нещадними морозами, тому особливо взимку хочеться забезпечити власну оселю теплом та затишком. «Вікна Волині» допоможуть Вам зберегти у домі тепло та комфорт за допомогою сучасних алюмінієвих профільних систем. «Вікна Волині»представляють українську компанію «Ренопласт», яка уже довгий час знаходиться на ринку. «Ренопласт» займається виготовленням високоякісної продукції з алюмінієвих профілів. Основним постачальником алюмінієвих профілів є білоруська компанія «Алютех».

Завдяки якісній продукції та кваліфікованому персоналу «Вікна Волині» допоможуть Вам у виборі найкращих віконно-дверних систем. Фахівці з «Вікон Волині» гарантуватимуть Вам якісне виконання усіх робіт: від початку розробки проекту, виготовлення конструкцій до професійного та високоякісного монтажу.

«Вікна Волині» пропонують Вашій увазі наступні види віконно-дверних систем:

Вікна і двері з термоізоляцією ALT W72

Ця система призначена сучасних енергоефективних та пасивних будівель. Має хорошу теплову і звукову ізоляцію. Можливі варіанти використання: вікно, що відкривається всередину; вікно, вбудоване у фасад; двостворчаті двері; двері, що вбудовані у фасад, двері, що відкриваються назовні; двері, що відкриваються всередину, двері із високим цоколем; двері із автоматичним порогом; комбінована конструкція.

Великою перевагою системи ALTW72 є простота у встановленні, а також у використанні. Такий тип вікон і дверей запросто позмагається у якості із найкращою дерев’яною продукцією

Вікна і двері з термоізоляцією ALT W62

Такий тип термоізоляційних систем представляє собою серію профілів з монтажною глибиною до 62 мм – це дозволяє гарантувати надійну теплову та звукову ізоляцію. Основу системи складають два алюмінієві профілі, що з’єднані між собою за допомогою армованого скловолокна поліаміду.

Дана система дозволяє виготовляти різноманітні вікна і двері не лише в житлових, а й у промислових приміщеннях. Рекомендується для застосування із конструкціями, до яких встановлюються особливі теплоізоляційні та звукоізоляційні вимоги. Також ALTW62 дає можливість встановлювати вікна і двері там, де є недоцільним використання фасадної системи. Особливістю системи є надійність та довгий термін експлуатації.

Вікна і двері без термоізоляції ALT С48

Конструкції алюмінієвих систем ALT С48 призначені для установки в зовнішні та внутрішні отвори у будівлях. Ця система дозволяє встановлювати наступні види елементів: конструкції зовнішніх та внутрішніх дверей, тамбури, вітрини і внутрішні перегородки у будь-яких громадських та адміністративних приміщеннях.

Також система дозволяє виготовляти:

  • Віконні конструкції із фурнітурним «Європазом»;

  • Класичні дверні конструкції із накладними петлями;

  • Дверні конструкції із фурнітурним пазом «Fapim»;

  • Перегородки, комбіновані конструкції;

  • Конструкції для встановлення автоматичних дверей;

  • Маятникові двері із застосуванням підлогових доводчиків.

Основною перевагою саме цієї системи є її привабливий зовнішній вигляд. Ви можете самостійно вибрати колір, але сам дизайн залишається класично-прямолінійним. Що, безумовно, є його перевагою, оскільки виглядають подібні системи естетично привабливо. Система ALT С48 гарантує Вам надійність, а також велику кількість варіантів з’єднання. Що дозволить Вам достатньо спростити процедуру збирання та фіксування профілів.

Фасадні системи
Алюмінієві вироби

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex