Скляні Двері

Скляні двері на сьогодні стають важливим елементом оригінального інтер’єру. Умілі майстри під час встановлення скляних дверей можуть перетворювати їх на справжній мистецький шедевр. А завдяки функціональним можливостям скляні двері можуть декоруватись різноманітними малюнками, орнаментами або ж рифленим склом.

Скляні двері можуть класифікуватись за способом їх відкривання: розсувні, маятникові та корпусні.

Одні із найпопулярніших – маятникові двері можуть знаходити своє застосування у будівлях різноманітного призначення. Зокрема, використовуються як вхідні двері до адміністративних установ, торгівельних та розважальних центрів. Вони також можуть слугувати красивою родзинкою інтер’єру, доповнюючи скляні перегородки в офісних приміщеннях.

Такого типу двері виготовляються із міцного загартованого скла товщиною 10мм. Завдяки доводчику у підлозі двері можуть легко відкриватись в обидві сторони. Їх установка відбувається без дверної коробки, а кріплення вмонтовуються у підлогу та стелю.

Під час виробництва «Вікна Волині» використовують фурнітуру «GEZE», яка на сьогодні стала однією із найвідоміших на ринку у сфері інновацій та дизайну.

«Вікна Волині» гарантують Вам якісне виготовлення, монтаж та установку будь-яких скляних дверей на Ваш смак. У Вашій оселі скляні двері із «Вікнами Волині» можуть стати справжнім шедевром.

Балконні Двері
Офісні Двері

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex