Фурнітура Roto NT

Вікна та двері можна без сумніву вважати одними із ключових елементів кожної будівлі. Оскільки саме від них залежать такі характеристики оселі як безпечність, енергоефективність та комфорт. Тому, кожен господар, обираючи особливості власних віконно-дверних систем, надає перевагу тим, які без сумніву гарантують відчуття захищеності та затишку у домі. Проте, вибираючи продукцію, ми рідко звертаємо увагу на таку важливу характеристику вікна як фурнітура. Чому так важливо звернути увагу саме на цей аспект? Відповідь наступна – кожне вікно буде слугувати Вам довго та якісно, якщо його фурнітура відповідає наступним характеристикам:

  • Міцність системи, яка не псується з часом та кількістю використань. Ви повинні бути впевненими, що не залежно від того, скільки разів відкриєте віконну кватирку, система буде добре працювати;
  • Хід вікна чи дверей має бути плавним, що не заставить Вас докладати додаткових зусиль при їх відкриванні;
  • Дизайн має бути лаконічним та привабливим, що дозволить Вам почуватись затишно у власному домі.

Зрозуміло, що іноді покупцям важко зорієнтуватись у виборі потрібної фурнітури без спеціальних знань та навичок. Компанія «Вікна Волині» завжди готова допомогти замовникам у виборі якісної продукції, тому пропонує своїм клієнтам фурнітуру від фірми-виробника Roto. Даний концерн перебуває на ринку близько 70 років і за цей час встиг завоювати не лише першість серед конкурентів, а й довіру покупців.

Ключовою особливістю цієї торгової марки є новітня розробка фурнітура Roto NT. Фурнітура Roto NTце протизломна поворотно-відкидна система фурнітури для вікон із ПВХ профілю. Фурнітура Roto NT відрізняється від своїх попередників новим дизайном – сріблястим кольором покриттям. А також – додатковим цинкуванням, хромуванням та нанесенням ще одного захисного шару. Цей тип фурнітури має відмінні захисні характеристики, що є його основною перевагою. Навіть стандартний комплект фурнітури Roto NT уже являється протизламним та відповідає першому класу стандартів захисту. Завдяки модульній системі та новій конструкції з’єднувальних вузлів Roto NT дозволяє застосовувати будь-який вид монтажу – від ручного до повної автоматизації. Наразі цей тип відкривання віконних систем є найбільш затребуваним у Центральній та Східній Європі. Вона має ряд суттєвих переваг:

  • Система збору дозволяє в будь-який момент без суттєвих витрат модернізувати існуючу конструкцію;
  • Система безпеки та зовнішні характеристики дозволяють їй бути красивою та надійною водночас;
  • Принцип конструювання та наявність невеликої частини дрібних деталей суттєво спрощує її монтаж;
  • Великий вибір додаткових елементів, які дають можливість вибирати варіанти провітрювання або обмежувати відкривання вікна.

Таким чином «Вікна Волині» пропонують клієнтам високоякісну продукцію, що неодмінно забезпечить комфорт та затишок кожної оселі.

Фурнітура SIEGENIA
Фурнітура

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex