Фурнітура AXOR K3

axor-logoУ кожному домі вікна відіграють чималу роль, окрім їх функціональних характеристик важливими стають також безпека та комфорт, які напряму залежать від якості віконно-дверних систем. Зручність експлуатації вікна та відсутність протягів у домі гарантує якісна віконна фурнітура. Проте як обрати потрібну фурнітуру? На це питання «Вікна Волині» допоможуть знайти відповідь кожному клієнту. Найвдалішим економним варіантом для будь-якого гаманця стане фурнітура від торгової марки AXOR.

Про компанію: AXOR Industry – це міжнародна компанія, що динамічно розвивається та має власні виробничі потужності. Вони забезпечують повний цикл виробництва віконно-дверної фурнітури. Розташований у м. Дніпропетровську (Україна), сучасний завод оснащено передовим високотехнологічним обладнанням та багаторівневою системою контролю якості, що охоплює кожен етап виробництва.

18

AXOR K3 – це система віконної фурнітури від українського виробника, яка відповідає європейським вимогам якості (EN і DIN). Фурнітура AXOR K3 забезпечує високу функціональність, комфортну експлуатацію і безпеку для кінцевого споживача.

Фурнітура AXOR K3 відрізняється ергономічністю, плавністю і безшумною роботою всіх деталей вікна. Фурнітура щільно притискає стулку вікна до рами. Що виключає будь-яке продування і знижує тепловтрати в холодну пору року, а також підвищує звукоізоляційні характеристики виробу.

Довговічність фурнітури підтверджена випробуваннями на кількість циклів відкривання, стійкість до навантажень і антикорозійну стійкість. Фурнітура забезпечує 20000 повних поворотно-відкидних циклів відкривання, що відповідає 10 рокам експлуатації виробу.

Також AXOR K3 забезпечує стулці стійкість до деформації навіть при збільшеному навантаженні на неї. Фурнітура AXOR K3 – це гарантія надійної роботи впродовж всього терміну служби віконно-дверних конструкцій.

VHS-qq11

Фурнітура AXOR має ряд особливостей:

  • Її модульна система має невелику, але достатню кількість складових частин;
  • Фурнітура відрізняється посиленим антикорозійним покриттям. Сучасний вигляд та витривалість покриття забезпечується завдяки унікальній системі обробітку поверхні частинками срібла;
  • Стандартні петлі витримують вагу створки до 130 кг;
  • Система оснащена 7 типами регулювання та проти зламними елементами;
  • Підпружинний відкидний фіксатор.

«Вікна Волині» рекомендують фурнітуру AXOR як найкраще цінове рішення для тих, хто бажає мати якісну продукцію та вдало зекономити.

Фурнітура  Roto NT/Poto
Фурнітура

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex