Профільна система SALAMANDER///Вrugmann

560e75d2dd966

BRUGMANN AD System – це сучасна німецька система ПВХ профілів , котра виробляэться як в Німеччині , так і в Польщі, компаніями , що належать до німецької групі Salamander Industrie Produkte. В Польщі, виробництво, технологічний нагляд і гарантія здійснюється компанією BRUGMANN POLSKA , що базується в м. Влоцлавек.  В основі BRUGMANN  закладена 40-річна традиція SIP у виготовленні  віконних і дверних систем в Європі, саме BRUGMANN належить до останньої генерації профілів ПВХ. Це насправді надійний профль, котрий тривало, протягом багатьох років успішно використовується для виробництва вікон з ПВХ в Польщі, Німеччині та по всій Європі.  Якість і надійність BRUGMANN підтверджується численними сертифікатами та дозволами :

Untitled-іуке

брюгманОкруглий профіль віконної стулки виглядає дуже елегантно і в той же час поєднує в собі високу якість інноваційних рішень. П’яти камерний профіль, шириною 73 мм, товщина зовнішніх стін> 2,8 мм (клас А) -викликає високу теплову та акустичну ізоляцію, що значно знижує витрати на енергію і забезпечує високий комфорт проживання. Профіль BRUGMAN  дозволяють створити захоплюючий і візуально приголомшливий структурний дизайн вікон і дверей.

brugman-shema-profil

Технологія, відточена роками дозволяє запропонувати споживачам наступні характеристики:

  • Високий рівень теплової та звукової ізоляції, що дозволяє комфортно та затишно почувати себе жителям шумних міст;
  • Опір потраплянню пилу та бруду в оселю;
  • Профіль BRUGMANN не деформується та не жовтіє на сонці;
  • Профіль BRUGMANN не чутливий до вологи, а також легко очищується від бруду

Якість профілів  перевірена багатьма роками досвіду! Практичність результатів дозволяє гарантувати Вам не лише відмінну якість, а й надійність у використанні!

брюгманн

тех хар брюгман

Компанія «Вікна Волині» має 20-ти річний  досвід у виробництві вікон  тому при використанні профілів BRUGMANN, готова запропонувати Вам продукцію не тільки на Ваш смак в поєднані з привабливою ціною, а надати багаторічну гарантією  та кваліфіковану консультацію щодо цієї високотехнологічної  профільної системи.

 
Металопластикові вікна

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex