профільна система WDS

цві

 

WDS 500Міропласт, власник ТМ WDS – це компанія, яка займається виробництвом ПВХ профілів. На ринку вона знаходяться не довго, проте уже мають численні позитивні рекомендації. Суттєвою перевагою цієї системи є те, що її виробництво розміщене в Україні, а саме – м. Дніпропетровську. Це сприяє не лише підвищенню якості матеріалів, а й суттєвому зниженню ціни, оскільки основне транспортування та доставки відбуваються територією України.

Рекомендації щодо розробки профілів WDS надавали кращі європейські інженери, що дозволило сконструювати відмінні технології, які доступні сьогодні у 5-ти та 4-рьох камерних режимах.

Суттєва перевага  WDS – кліматична стійкість

Перевагою профілю, що робить його особливо привабливим на українському ринку, є його кліматична стійкість. Оскільки виробництво відбувається на території України – під час розробки враховувались усі особливості нашого клімату. Тепер Ви можете не хвилюватись через суворі морози взимку, або ж безпощадну спеку влітку! Вікна та двері профілю WDS наперед передбачили ці кліматичні умови для Вашого затишку. Поміж тим, Ви зможете зекономити на опалюванні помешкання до 40% витрат!

Trio fotoЗовнішній вигляд – на будь-який смак!

Профілі WDS володіють не лише хорошою якістю, але й привабливим дизайном. У вигляді вікон домінує вишуканість форм та кольорів. Різноманітність естетичних та функціональних особливостей допоможуть задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів.

«Вікна Волині» готові надати будь-яку інформацію з питань профільної системи WDS. Звертаючись до нас, Ви гарантовано отримаєте професійну консультацію, а також до Вашої уваги буде представлена велика кількість якісної продукції. Навіть, якщо Ви не уявляєте якими повинні бути вікна Вашої оселі, ми допоможемо Вам вибрати та встановити якісні вікна Вашої мрії!

bo-17

Металопластикові вікна

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex