Склопакети

Без сумніву, одним із ключових елементів вікна є склопакет, оскільки займає понад 90% усієї площі віконного прорізу. На сьогодні більшість людей знайомі із цим елементом віконної конструкції, однак не завжди до кінця розуміють важливість його призначення. Насправді склопакет – це конструкція із двох або більше між собою герметично з’єднаних листів, в середині якої знаходиться осушене повітря або газ. Так, зазвичай саме від склопакету залежить шумова та звукова ізоляція вікна. Технічно, склопакет проходить досить складні стадії виробництва, оскільки має відповідати усім поставленим вимогам.

«Вікна Волині» пропонують своїм клієнтам склопакети, які виготовлені на вітчизняній фабриці склопакетів  “Алюглас плюс”. Ця продукція виготовляється за допомогою унікального новітнього обладнання провідних фірм світу у галузі виробництва склопакетів, яке має лише декілька аналогів в Україні. Підприємство обладнане двома лініями порізки скла фipм Bystroniс (Швейцарія) і Pеtеr Lisес Gmbh (Aвстpiя). Також фабрика оснащена двома лініями формування склопакетів фірми Pеtеr Lisес Gmbh (Aвстpiя). Абсолютно нова технологія дозволяє виготовляти склопакети у спеціальній камері, де частини скла заповнюються інертним газом аргоном та скріплюються між собою.

Фабрика Алюглас плюс  виготовляє різного роду склопакети, в тому числі й енергозберігаючі, що на сьогодні є найбільш поширеними та затребуваними на ринку. Такий склопакет (опір теплопередачі становить 0.66 м2°С/Вт) в результаті має відмінні технічні та функціональні властивості.

Велику роль у характеристиці склопакету відіграє якість скла. Так, продукція від «Вікна Волині» оснащена енергозберігаючим LOW-E склом, яке на відмінно від попереднього виду звичайного К-скла, є більш енергоефективним та зручним. Як зазначають фахівці, саме таке LOW-E скло є найкращим варіантом для будинку, де ростуть кімнатні рослини. Під час виробництва склопакетів використовується скляна сировина від світового лідера продажу скла компанії Pilkington.

Таким чином, «Вікна Волині» пропонуючи своїм клієнтам склопакети від торгової марки “Алюглас плюс”, гарантують замовникам найкращу та найякіснішу продукцію, яка покликана не лише створювати затишок у домі, а й слугувати своїм господарям протягом багатьох років.

Ворота
Двері

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex