Рулонні штори

Як зробити Ваше вікно унікальним та оригінальним? Ви хочете мати красиві вікна, але в той же час не бажаєте мати вишукані портьєри? У «Вікнах Волині» Вам із радістю допоможуть знайти вихід та запропонують досить цікавий варіант вирішення проблеми – використати рулонні штори! Ці штори є новинкою у сучасному інтер’єрі та поєднують в собі естетичні та функціональні переваги водночас. Так, рулонні штори дозволяють запобігти проникненню світла до приміщення та стати окрасою вікна.

Існує велика кількість варіантів оздоблення рулонних штор, цьому сприяє широкий спектр кольорової, фактурної та візерункової гами тканини. Штори названі рулонними, оскільки при згортанні збираються вверх, змотуючись в рулон. Тканина штор виготовлена за спеціально розробленою технологією, тому вона практично не вбирає пил та легко очищується.

Ви можете запросто регулювати довжину штор, при цьому дозволяючи свіжому повітрю проникати у приміщення. Існує декілька видів рулонних штор: відкрита система, коробова система, система «День і Ніч».

У «Вікнах Волині» Вам запропонують потрібний варіант рулонних штор, який неодмінно стане прикрасою Вашого дому.

Москітні сітки
Протизламні ролети
 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex