Теплоізоляція та звукоізоляція за допомогою вікон SALAMANDER

Січ 21, 2013   //   by winDows2012   //   Про Вікна  //  Прокоментуй!

Теплоізоляція

Через вікна старих конструкцій проходять величезні втрати теплоенергії, які до того ж призводять до значних грошових витрат. Зовсім інакше йде справа з сучасними вікнами з їх енергозберігаючими профілями, теплоізолюючими склопакетами і встановленими за технологією ущільнювачами.
Показник опору теплопередачі показує, яка кількість тепла, проходячи зсередини приміщення назовні, втрачається при цьому. Діє основне правило: чим менше значення коефіцієнта опору теплопередачі, тим більше енергії зберігається. Навіть при використанні стандартного склопакета вікна з профілю SALAMANDER мають кращі показники по теплоізоляції, ніж цього вимагає припис з енергозбереження (EnEV). Само собою зрозуміло, що цей показник може бути додатково поліпшений шляхом встановлення тепло ізолюючого скла і склопакетів.

Звукоізоляція

Комфорт є важливою умовою життя кожної людини. Проте щоденний вплив факторів навколишнього середовища може завдати істотної шкоди здоров’ю людини.
Незважаючи на те, що вікна є, як правило, самим тонким місцем фасаду будівлі, вибір правильних заходів по звукоізоляції не тільки може значно знизити заважаючий життю шум, але й при бажанні повністю від нього позбавитися.

У залежності від ступеня звукоізоляції вікна поділяють на п’ять класів. Чим вище клас, тим краще звукоізолюючі властивості. Це означає, що більше звукової енергії поглинається вікном і менше шуму проникає всередину приміщення. Важливі фактори, що впливають на звукопроникність, – це правильний вибір рам і скла, а також правильна закладення швів при монтажі.

Пластикові вікна від SALAMANDER дають вам гарантію того, що вікна будуть герметичні протягом тривалого терміну служби – між стулками і рамами, між склом і стулкою, між рамою і отвором вікна, і шум, що заважає ніколи не проникне всередину приміщення.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex

Leave a comment